banner

Skús vyladenú mobilnú aplikáciu

rating

Praktická sestra (zdravotnícky asistent) inde neuvedený

Stále hľadajú

Centrum sociálnych služieb Vita vitalis

Volgogradská 5 08001 Prešov - Prešov

Vzdialenosť od teba uvidíš po zadaní adresy vo výpise ponúk.

Plat

1 000 € hrubého

O pozícii

Náplň práce
Poskytovanie základnej zdravotnej starostlivosti, práca s bremenami. Uspokojovanie bio - psycho - sociálnych potrieb klienta. Príplatky za nočné smeny + víkendy. Výberové konanie sa uskutoční dňa 27. 11. 2023 o 10:00 hod. na adrese u zamestnávateľa: Volgogradská 5, 080 01 Prešov. Priniesť životopis.

Pracovné podmienky

Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na neurčitý čas

Počet hodín za týždeň
35

Pracovný čas
07:00 - 14:00
07:00 - 19:00
19:00 - 07:00

Zmennosť
trojzmenná

Nočná práca
Áno

Sezónna práca
Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
1 000 mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície
Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Požiadavky na zamestnanca

Požadovaný stupeň vzdelania
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Áno

Všeobecné spôsobilosti
organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
trpezlivosť
empatia
spoľahlivosť
asertivita
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

V Práci za rohom máš najväčšiu šancu nájsť si prácu blízko domova a prestať dochádzať. Vyberaj z voľných miest a brigád po celom Slovensku, napríklad v lokalitách Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Trnava, Trenčín a mnohých ďalších.