banner

Skús vyladenú mobilnú aplikáciu

rating

Dojič/Dojička

Stále hľadajú

Poľnohospodárske družstvo Vlára Nemšová, skrátený názov: PD Vlára Nemšová

Trenčianska 2312/15 91441 Nemšová - Trenčín

Vzdialenosť od teba uvidíš po zadaní adresy vo výpise ponúk.


Plat

5,11 €/hodina hrubého


O pozícii

Náplň práce
zabezpečuje obsluhu jednotlivých technologických zariadení v procese získavania a uskladnenia mlieka (dojacie a chladiace zariadenia) - zodpovedá za správne zaobchádzanie s hospodárskymi zvieratami, ich fixáciu a čistenie pred dojením - vykonáva správne strojové alebo ručné dojenie bahníc, prípravu vemena pred dojením a ošetrenie vemena po dojení - kontroluje zdravotný stav vemena a vykonáva základné ošetrenie mastitíd, zasušenie bahníc - senzoricky posudzuje hygienickú nezávadnosť nadojeného mlieka - zabezpečuje čistenie a hygienu dojacích a chladiacich zariadení - zodpovedá za používané technológie a mechanizáciu, ktoré mu boli zverené - dodržiava predpisy a pokyny na zaistenie BOZP, zásady bezpečného správania sa na pracovisku, požiarne predpisy, pracovné postupy a všetky platné smernice a predpisy družstva - vykonáva a dodržiava ďalšie pokyny nadriadeného pracovníka, resp. povereného zamestnanca


Pracovné podmienky

Pracovný a mimopracovný pomer
Pracovný pomer na neurčitý čas


Zmennosť
dvojzmenná


Nočná práca
Nie


Sezónna práca
Nie


Pracovné miesto vhodné pre
Absolventa Mladistvého Zdravotne znevýhodneného


Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom)
5,11 za hodinu


Druh voľnej pracovnej pozície
Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére


Ponúkané výhody
Ubytovanie


Požiadavky na zamestnanca

Požadovaný stupeň vzdelania
Základné vzdelanie


Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná
Nie

V Práci za rohom máš najväčšiu šancu nájsť si prácu blízko domova a prestať dochádzať. Vyberaj z voľných miest a brigád po celom Slovensku, napríklad v lokalitách Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Trnava, Trenčín a mnohých ďalších.

Používame cookies, pozri Podmienky používania služieb. A tiež chránime tvoje osobné údaje, pozri Zásady ochrany súkromia.