banner

Skús vyladenú mobilnú aplikáciu

rating

Pracovné radyPorovnaj svoj plat s ostatnými

Online porovnávač

Neprehliadnite

Odpovedajte na viac inzerátov súčasne. V našej apke je to jednoduché

Pár kliknutí a šanca navyše. Reagovať na inzerát je s našou aplikáciou jednoduché, preto sa nespoliehajte len na jedno želiezko v ohni.

5 signálov, že si na pohovore počínate dobre

Pozerajú sa vám do očí a pretiahli stanovený čas. Čo ešte signalizuje, že ste na pohovore zaujali?

Čo vás čaká, keď končíte v práci?

V prípade ukončenia pracovného pomeru je potrebné vybaviť niektoré administratívne záležitosti a myslieť tiež na to, že je aj pre vás žiaduce odísť v dobrom.

Ako napísať CV, keď sa vraciate po rodičovskej?

Návrat do práce po niekoľkých mesiacoch alebo rokoch starostlivosti o potomka nebýva jednoduchý. Ako v takom prípade zostaviť životopis?

Mám viac ako 50 rokov. Ako pri zháňaní práce zabodovať?

Hľadanie práce môže byť pomerne náročné, ak ste už viac ako päťdesiatkrát počuli na jar spievať drozda. S využitím vhodných stratégií však môžete svoje šance zvýšiť.

Reagovali ste na inzeráty? Pripravte sa na telefonický rozhovor

Po odoslaní CV čakáte skôr pozvánku na pracovný pohovor než výsluch po telefóne. Počas triedenia uchádzačov si však mnoho firiem robí telefonicky rýchly predvýber kandidátov a kandidátok. Nenechajte sa... celý článok

Tri malé triky, ktoré vám pomôžu získať miesto

Sú to len maličkosti, ale práve tie často rozhodujú. Pozrite sa, aké tri komunikačné triky použiť pri nábore, aby ste vystúpili z radu uchádzačov.

Ako odpovedať na nevhodné otázky na pohovore

Aké vyznávate náboženstvo? Žijete s niekým? Čo na to povedať bez toho, aby ste sa pripravili o šancu získať miesto.

Absolventi, už je čas začať si hľadať miesto

Vyšli ste zo školy a chcete prácu? S našou aplikáciou vám to pôjde ako po masle. Jednoducho sa ovláda a ľahko cez ňu odpoviete na inzeráty. Aké ďalšie know-how sa vám bude hodiť?

7 tipov, ktoré vám pomôžu nájsť si prácu

Tu je rýchly návod, ako si zjednodušiť hľadanie nového miesta.

Štruktúrovaný životopis. Na čo nezabudnúť a čo pokojne vynechať

Po strednej škole som nastúpila ako fakturantka, ale čoskoro sa mi narodila dcéra… Tak takto teda nie! Štruktúrovaný životopis šetrí čas vám aj personalistom. Ako má vyzerať?

V ktorých prípadoch odísť v skúšobnej lehote?

Niekedy človek nastúpi do práce a pár vecí škrípe. Ozvať sa, snažiť sa dohodnúť, aby všetko fungovalo, je namieste. Ak však príliš neplatí, na čom ste sa so zamestnávateľom dohodli, problémy prehliadať... celý článok

5 odpovedí, ktoré vám pomôžu zohnať si skvelú prácu

Naša aplikácia vznikla na to, aby vám čo najviac uľahčila hľadanie práce. Aj tak je však potrebné odpovedať si na niekoľko otázok. Prejdite si ich a zvýšte svoju šancu zohnať skvelé miesto.


Hľadáš prácu?

Stiahni si aplikáciu pre uchádzačov.

Google Play
App Gallery
App Store


V Práci za rohom máš najväčšiu šancu nájsť si prácu blízko domova a prestať dochádzať. Vyberaj z voľných miest a brigád po celom Slovensku, napríklad v lokalitách Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Trnava, Trenčín a mnohých ďalších.

Používame cookies, pozri Podmienky používania služieb. A tiež chránime tvoje osobné údaje, pozri Zásady ochrany súkromia.